Vstupní rohože

Vstupní rohože jsou elegantní a náklady šetřící řešení pro zadržující se špínu a vlhkost u vstupu či přechodu z budovy do budovy. Každý materiál má svou určenou funkci – gumové slouží k odstranění hrubých nečistot, snadno se udržují a patří do první vstupní zóny. Cenovou alternativou jsou plastové. Za těmito by měly následovat textilní, které odstraňují vlhkost z bot. Dál už bude pokračovat jen vaše čistá chodba, či hala.

Vstupné rohože

Hrubé a jemné nečistoty nahromaděné u vstupu nedělají moc pěkný dojem. Proto je třeba dbát i na estetický pohled na vstupní zónu. Vstupní rohože zabraňují dalšímu roznášení nečistot po budově, je několik možných variant, které splní vaše požadavky do poslední tečky. A pokud si nebudete vědět rady, rádi vám poskytneme potřebné informace.

Čistota a bezpečnost

Nejenom k zabránění roznosu hrubých i jemných nečistot slouží naše vstupní rohože. Další a důležitou schopností je zadržení vlhkosti, což eliminuje nebezpečí uklouznutí a tím způsobené úrazy. Neváhejte a kontaktujte náš zákaznický servis.